Ke stažení » Centrum volného času

Nabídka kroužků Centra volného času ve školním roce 2023/2024

Níže jsme připravili nabídku kroužků pro letošní školní rok 2023/2024.

Kroužky pořádané školou začnou v pondělí 2. 10. 2023. Platba, není-li uvedeno jinak, je vždy na jedno pololetí. Platba proběhne bezhotovostně, přihlášený žák obdrží od vedoucího kroužku číslo účtu a specifický symbol.

S platbou vyčkejte na pokyn vedoucího kroužku!

Objednávání bude spuštěno v pondělí 11. září v 9:00 a ukončeno následující týden v pondělí 18. září ve 20:00. Po spuštění bude umožněna registrace, kdy rodič vytvoří v systému nový účet pomocí odkazu níže. Po přihlášení do systému lze vybrat kroužek a pokud je v něm v dané chvíli volná kapacita, je možné na něj dítě objednat pomocí odkazu v příslušném řádku v tabulce. Následně je nutné objednávku po zkontrolování údajů na další stránce potvrdit.

Icon

Nabídka kroužků CVČ ve školním roce 2023/2024
Stáhnout

Nabídky kroužků našich partnerů

Níže naleznete letáky s nabídkami kroužků našich partnerů – Florbal FBK Olymp a jógu pro děti.